Лещенко розповів, як Луценко "відбілює" прокурора АТО Кулика

поділитись
Нардеп Сергій Лещенко розповів, як із прокурора АТО Кулика "ліплять" героя пози тим, що НАБУ розслідує його колосальне збагачення

Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що прокуратура намагається "зам'яти" скандал із колосальним збагаченням прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

"Головний військовий прокурор Анатолій Матіос - ключова фігура в прокуратурі Юрія Луценка. Незрозуміло як, Матіос зумів оселитися в "голові" Луценка і зараз керує багатьма процесами в ГПУ.
Одна з ініціатив Матіоса останнього часу по-суті підриває легітимність НАБУ, яке розслідує справу про походження багатств прокурора АТО Кулика. Щоб вивести Кулика з-під удару, йому ліплять образ борця з корупцією в цілому - і схемами Курченко зокрема. Яке до цього епізоду має відношення АТО і військова прокуратура - велика загадка, але справу веде Кулик. Напевно, всі інші злочини по контрабанді та військових злочинів вже розкрито", -повідомив Лещенко на своїй сторінці в facebook.

Читати також: Ахметов розвалив "шлюб" України та Заходу

На думку Лещенка, справа Курченко-Кацуба, лаври якого зараз зусиллями Матіоса намагаються приписати Кулику, було давно розслідувано у Головному слідчому управлінні, але блокувалося за часів Шокіна. "Підозра Кацубам була готова ще в вересні минулого року, після чого вони змогли домовитися - і їх зняли з міжнародного розшуку. Тому зустрічайте скоро розкрутку нового "антикорупціонера"- прокурора АТО і одночасно клієнта НАБУ Кулика", - додав Лещенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що річниця боротьби з олігархами відзначається зі старту афери щодо поставок вугілля і ціноутворення на тепло.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Лещенко
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Питання з "евробляхами" можуть врегулювати протягом місяця
0
0
22:10 23.03.2018
Прем'єр назвав мінімальну зарплату, яка може змусити українців не виїжджати за кордон
0
0
19:30 23.03.2018
"Бажаю на цій ниві плідних результатів"
0
0
17:56 23.03.2018
Супрун пропонували "непідйомний" хабар
0
0
17:27 23.03.2018
Путін наказав видати квартири в Криму українським воїнам-зрадникам
0
0
16:28 23.03.2018