Лещенко використав БПП заради власного проекту

поділитись
Народні депутати М. Найєм і С. Лещенко ніколи "на повну" не були членами політичного проекту БПП. Саме тому вони і створюють нову політсилу на базі Демальянсу

Народний депутат Сергій Лещенко використав перебування в лавах політичної сили "Блок Петра Порошенка" для створення надалі власного політичного проекту, оскільки, з одного боку, він ніколи не був повноцінним членом політсили, а з іншого - завдяки постійній викривальній критиці членів БПП створив собі амплуа опозиціонера всередині цієї партії.

На думку політолога Ярослава Макітри, і у випадку Лещенка, і Мустафа Найєм використали політичну силу заради власного утвердеження, як самостійних політиків.

" БПП це був просто ліфт, просто можливість зайти в парламент. Вони ніколи не були на повну членами партії, членами цього політичного проекту, тобто фактично використали бренд, щоб зайти в парламент і зараз створюють власну політичну силу. В суспільстві є запит на антикорупційну тематику, на нові обличчя, і це спосіб на цьому тренді зловити свої політичні бали", - повідомив Макітра для Голосу столиці.

Читати також: За вибори на Донбасі нардепи проголосують ще до канікул

Нагадаємо, вчора Сергій Лещенко повідомив, що проведення парламентських виборів є неминучим через низькі рейтинги влади та корупцію.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
БПП, Лещенко
Кухару Путіна показали, що в судах США не працюють російські методи
0
0
11:17 14.08.2018
Петер Строк вже третій агент, якого звільнили за правління Трампа
0
0
10:15 14.08.2018
Саакашвілі вважає, що президент не відрізнявся охайністю в бізнесі
0
0
08:15 14.08.2018
Народный депутат расказал о ситуации в Оппоблоке
0
0
18:27 13.08.2018
Україна буде домагатися введення додаткових персональних санкцій проти причетних до порушення прав українців
0
0
18:25 13.08.2018