Після сьогоднішнього матчу на "Етіхад Стедіум" вже ні в кого не залишиться сумнівів щодо чемпіонських амбіцій "Лестера". Команда Раньєрі на виїзді більш ніж впевнено перемогла другий клуб у лізі з рахунком 1:3 та закріпила за собою першу сходинку.

Після кожного матчу скептики очікують, що казка скромної команди незабаром закінчиться, але "Лиси" доводять свою перевагу. Минуло 25 турів Англійської Прем'єр-ліги, але лідером команда, на яку ставив лише божевільний.

З самого початку матчу фортуна опинилась на боці "Лестера". Вже на третій хвилині Роберт Хут забив після навісу зі штрафного та шокував зіркового суперника. Одразу після перерви Ріяд Махрез зробив рахунок більш впевненим, а після той самий Хут добив суперника.

Фанати "Сіті" почали залишати стадіон за 10 хвилин до кінця матчу, адже гра команди не давала жодної надії. Лише на 87 хвилині Серхіо Агуеро завдяки індивідуальної майстерності зміг відіграти один гол. На більше команду Пеллегріні не вистачило.

Невідомо, як саме складеться доля "Лестера", але ця команда вже переписала історію. Клуб рік тому йшов на 20 сходинці у лізі та мав примарні надії на порятунок. Сьогодні клуб є одноосібним лідером АПЛ та вже на шість балів випереджає конкурентів.