Львівські трамваї залишаються небезпечними

поділитись
Львів'янам не слід чекати нових трамваїв. Їм пофарбують старі

Львівелектротрансу виділяють 51 мільйон гривень. Значна частка цих коштів має піти на капітальний ремонт трамваїв та тролейбусів, ремонт колій та контактних мереж. Купівля нових трамваїв сюди не входить. Натомість львів'янам відремонтують старі, повідомляє zik.ua.

"Львовом знову поїдуть небезпечні трамваї, які неодноразово горіли. Мешканці Львова отримають той самий дискомфорт та небезпеку у привабливішому вигляді: з новою фарбою на обшивці та новими вікнами"-, розповідає депутат від фракції "Свобода" Андріян Гутник.

Міська влада на цьому не зупинилась.Було проведено конкурс та обрано "найактуальніший новий колір для львівських трамваїв – колір політичної сили, яка має наразі більшість у Львівській міській раді.

У зв'язку з цим Гутник вимагає від мера Андрія Садового надати економічне обґрунтування щодо оновлення рухомого складу електротранспорту.

Читайте також: Банківські рахунки "пільговиків" перевірять

"Беручи до уваги неодноразові декларації вас особисто як очільника міста та керівництва відповідного комунального підприємства міста щодо придбання нових трамваїв, можливості в рамках численних кредитних ліній міжнародних фінансових інституцій, з якими співпрацює місто, субвенцію, передбачену держбюджетом України у 2015 році на придбання нових трамвайних вагонів вітчизняного виробництва для комунального електротранспорту, у 100 млн грн, розташування на території міста "Електротрансу", прошу надати мешканцям Львова техніко-економічне обґрунтування заходів з оновлення трамваїв Львова на 2016 рік", – вимагає Андріян Гутник .

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Львів, Маршрутки, пільги, Перевізники
Знайомий Глушкова заявив, що соратник Березовського міг загинути під час інтим-розваг з молодим хлопцем
0
0
23:23 20.03.2018
Андрій Шевченко заявив, що хотів би більш високу конкуренцію в українській команді
0
0
21:09 20.03.2018
"З найближчого понеділка скрізь почнеться потепління"
0
0
20:10 20.03.2018
Слідство розглядає не одну версію смерті Владислава Волошина
0
0
19:55 20.03.2018