Моделі, одягнені в тінь (фото)

поділитись
Приголомшливі фото моделей, які одягнені лише "у тінь"

[gallery]

Виявляється, жінкам, щоб бути сексуальними, не потрібні одяг дорогі аксесуари або професійний макіяж: їх природність, майстерно обрамлена в оправу ажурних тіней - ось справжня краса, яка змусить довго милуватися ними кожного глядача.

Коли не було ще фото банків з принтами на будь-який смак і колір, коли були тільки фотограф, модель і камера, а фотографії виявлялися і сушилися на прищіпках, навіть тоді не існувало межі фантазії фотографа.

В даний час зробити з будь-якої навіть самої звичайної фотографії шедевр не представляє особливих труднощів. Кілька хвилин / годин і диво фото обробки готове. Але якщо повернутися до витоків фото-мистецтва, коли про фотошопі ще не те що ніхто не чув, але ніхто і не замислювався то стає складним уявити, як фотографи того часу домагалися будь-яких ефектів а іноді і кольорів.

Одними з найчаруючих являються фото жінок в стилю НЮ на полі битви тіней та світла. Ці фото зачаровують своєю таємничістю, сексуальністю та грацією.

Читайте також: Російська відповідь здобним формам Кім Кардашян (фото)

Фотографії в стилі ню завжди мали суперечливі відгуки. Для когось це порнографія,, а для інших оголене людське тіло в правильному ракурсі і освітленні - це високе мистецтво. Майже всі фотографи явно відносяться до другого типу людей. Знімки в запропонованій добірці і об'єднує не тільки наявність на них оголеного жіночого тіла, але і одна помітна деталь: тіні.Всі моделі одягнені тільки в тіні, а їх тіла стали полотном для гри світла і тіней.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
моделі, фото. оголене тіло
Зміни у часі негативно позначаються на самопочутті деяких людей
0
0
12:51 23.03.2018
Заборона російських фільмів спровокувала нову хвилю суперечок
0
0
12:36 23.03.2018
Тимофєєв похвалився тим, що "ДНР" своє дно пройшла
0
0
12:29 23.03.2018
Де в Україні найдешевший борщ
0
0
11:35 23.03.2018
Прощання з воїном відбулося у четвер, 22 березня
0
0
11:04 23.03.2018