На в’їзді до Криму виставлять відеоспостереження

поділитись
Відео з камер буде у вільному доступі. Люди зможуть з їх допомогою дізнатися про загальну ситуацію на адмінкордоні та, чи є черги на пунктах пропуску

За ситуацією біля контрольно-пропускних пунктів на адміністративному кордоні з окупованим Кримом можна буде спостерігати через інтернет. Скористатися сервісом зможе кожен бажаючий і він буде у відкритому доступі.

Про це повідомив помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України Максим Сорока. Трансляція з камер відеоспостереження можна переглядати на сайт прикордонного відомства у розділі "Кордон on-line".

"Тепер громадяни зможуть спостерігати за ситуацією на контрольних пунктах в'їзду–виїзду онлайн", - зазначив Максим Сорока.

Відеокамери матимуть загальний доступ. Спостереження вестиметься на пунктах "Чонгар", "Каланчак", "Чаплинка". Завдяки цьому громадянам зможуть оперативно отримувати інформацію. Зокрема, щодо черг на пунктах пропуску і загальної ситуації на адміністративному кордоні.

Читайте також: Війська РФ на кордоні з Херсонською областю розгорнули "Гради" і САУ

Нагадаємо, раніше чотири оглядові вишки встановили в Херсонській і одну в Запорізькій області. Кожна з них має висоту у 18 метрів. З їх допомогою можна буде ефективніше контролювати адміністративну межу з окупованим півостровом.

До того ж вишки є мобільними. При потребі їх можна дуже швидко розібрати та перевезти й скласти в іншому місці.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
відеокамери біля криму, окупований крим, російська окупація, спостергігатимуть за адмінкордоном
Реєстрація дозволить підтверджувати особу через телефон
0
0
10:02 18.03.2018
Українці вкотре піднялись на медальний п'ядестал
0
0
09:51 18.03.2018
Вільний доступ до е-підручників забезпечить освітня е-платформа
0
0
09:26 18.03.2018