Лікарі проводять обстеження стану здоров'я Романа Насірова на прохання детективів НАБУ, щоб визначити можливість його транспортування до зали суду, або участь у засіданні в режимі відео конференції.

Про це повідомляє УНН.

За словами прокурора Романа Симківа, на даний час фахівці іще не визначилися із тим, чи може підозрюваний давати свідчення.

Представники бюро чергують під будівлею медичного закладу та очікують на висновок.

Слід зазначити, що Насірова нещодавно перевезли до Інституту кардіології, пояснивши це тим, що у "Феофанії" відеоконференцію було неможливо влаштувати.

Популярні новини зараз
Суттєве зростання в комунальних платіжках: українцям готують нові тарифи Українці платитимуть за доставку газу по-новому: про що варто знати Контроль за картковими переказами посилять: які суми зацікавлять банк та податкову Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем
Показати ще

Однозначних висновків щодо запобіжного заходу відстороненому від посади головному фіскалу поки що не давали.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що адвокат Насірова припустив, що через перевищення службових повноважень, яке інкримінують його підзахисному згідно кримінальної справи, його можуть запроторити до в'язниці на термін від трьох до шести років.