Національне антикорупційне бюро разом з Спец Прокуратурою - стають таким же фейком, як і Національна поліція, вважає експерт, журналіст Олександр Дубінський.

" На слуху дві "спецоперації". На 12 і на 17 тисяч доларів. Обидві - безрезультатні. Кримінальну справу проти Гонтаревої в якому наслідок ніяк не може розібратися, які виписки і з яких рахунків брати.

Ну, і єдине результативне справа - Абромавічус-Пасічника, в процесі розслідування якого творець месенджера Whatsapp звинуватив главу спец прокуратури Ситника у брехні", - пише він на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Такі коментарі дає журналіст щодо провальної справи антикорупційного бюро.

Нагадаємо, що голова прес-служби НАБУ Вікторія Скорикова повідомила, що співробітники Бюро спільно з поліцією зафіксували факт отримання хабара у розмірі 500 тисяч гривень суддею Малиновського районного суду Одеси. Під час слідчих дій суддя відкрив вогонь з пістолета по правоохоронцях і зник з місця злочину. У спецоперації із його затримання бере участь СБУ.

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Читайте також: Гроші "сім'ї" Януковича витратили на оборону і Нацполіцію - Березовець

Також аналітики Національного антикорупційного бюро працюють над досьє тисячів українських суддів, а суми незадекларованого майна досягають десятків, а часом і сотень мільйонів гривень.Є просто шокуючі історії, коли в одній сім'ї у власності 20 автомобілів і до десятка об'єктів нерухомості.

Тож як працює антикорупційне бюро і з ким воно бориться, не зрозуміло.