У маленьких дітей ангіна діагностується не відразу, адже поскаржитися на біль в горлі вони не можуть, а різке підвищення температури (до 40 градусів) більше властиво дітям після 5 років, повідомляє nashamama.com.

Слід пам'ятати, що рання діагностика може значною мірою полегшити перебіг захворювання і допоможе уникнути ускладнень.

Жовті суцвіття коров'яку просто відшукати у лісах, на луках і пустирях. Збирати їх потрібно в першій половині дня, після того як висохне роса.

Читайте також: Шість больових відчуттів, від яких позбавить масаж

Ретельно розітри коров'як із медом. При ангіні додай зілля в молоко або дай малюкові на кінчику ложечки для розсмоктування.

Популярні новини зараз
Банки будуть вибухати, а кришки - злітатимуть: в Україну завезли спецію, яку небезпечно додавати в консервацію ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати
Показати ще

Ще одні ліки від болю в горлі - це муміє. Додай 5 крапель муміє в чайну ложку молока і дай малюкові.

Зняти температуру під час ангіни (вище 38,5 градусів) допоможе клізма. Візьми ампулу 50% розчину анальгіну, розведи в теплій воді у пропорції 1:100. 15 мл розчину, введеного в організм малюка, дуже швидко знімуть жар.

Побережи слизову малечі. Практично всі спреї, рекомендовані лікарями для лікування ангіни, мають один недолік - вони висушують слизову. Але цього можна уникнути, закапавши ніс малюку 3-5 крапельками хлорофіліпту (він є в аптеці). Цей препарат, виготовлений на масляній основі, надасть свою лікувальну дію, не дратуючи, а пом'якшуючи горло дитини.