Депутат "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм проаналізував вчорашньої публікації про "чорну бухгалтерію" і зазначив, що якщо вони не приведуть до слідства, то їх треба опублікувати на національних каналах. Він упевнений, що всі українці повинні знати про те, хто отримував гроші від регіоналів. Політик упевнений, що ті, злочини, які вчинила "Партія регіонів" є такими ж як і під час комуністів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Партія регіонів винна в багатьох трагедіях, що сталися в нашій країні. Я не бачу різниці між декомунізацією, яку ми робимо дуже успішно під крики і ляскаючи один одного. Це була трагедія. Я не бачу різниці між комуністами і регіонами. Це злочин", - каже Найєм в ефірі 112-Україна.
Політик зазначив, що багато питань після публікації з'явилося до експертів, які отримували гроші від регіоналів. Він зазначив, що майже всі політтехнологи підтвердили правдивість документів.
"Більшість медіа, які належать олігархам, згадуються в цьому списку. Там є конкретні гроші, і власники телеканалів не будуть зацікавлені в тому, щоб опублікувати дані", - говорить політик про проблеми у висвітленні інформації.
Читайте також: "Чорну бухгалтерію" регіоналів неможливо використовувати в суді
Нагадаємо, що голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль звинуватив третього президента Віктора Ющенка в тому, що він отримав мільярд доларів від Віктора Януковича за передачу влади. Дружина Ющенка Катерина сьогодні спростувала інформацію.