НБУ навмисне довів банк "Хрещатик" до банкрутства

поділитись
НБУ умисно довів банк "Хрещатик" до банкруцтва

НБУ навмисне довів банк "Хрещатик" до банкрутства. Нацбанк давно вніс "Хрещатик" в чорний список та вів з ним подвійну гру. Хоча об'єктивно банк міг би жити, вважають експерти.

"Власники "Хрещатика" були не проти провести докапіталізацію, проводили переговори з інвесторами. Але потрібні були гарантії чесної гри від НБУ. Замість цього Нацбанк став грати з ними в подвійну гру - з одного боку вимагав внести кошти, з іншого - активно сприяв відходу з "Хрещатика" кількох ключових клієнтів, тих же комунальний підприємств, "підказуючи" куди саме переходити. Ачому б не побігти клієнтам, якщо їм прямим текстом повідомляють, що введення тимчасової адміністрації - питання вирішене? Тобто банк навмисно завалили банк "Хрещатик". Це зробили ц аж ніяк не його власники", - пише на своїй сторінці у Фейсбуці український політолог і політик, директор приватного підприємства "Інститут глобальних стратегій". Один з лідерів партії Єдиний центр Вадим Карасьов.

" У НБУ називають це "чисткою". Але що в підсумку? Ідуть залишки довіри до банківської системи, що природним чином підірве позиції залишившихся українських банків. Це призведе до того, що почнуть вільно себе почувати російські банки на українському фінансовому ринку", - додав Карасьов.

Читайте також: Володимир Стельмах звинуватив теперішне керівництво НБУ у дефолті

Нагадаємо, що в Україні з 173 банків (на 2009 рік) залишилось лише 43 (на 2016 рік).

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
банк, банкрут, вкладники, Хрещатик
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Тепер все буде зовсім інакше
0
0
18:05 19.03.2018
Зазначення недостовірних відомостей у декларації тягне за собою до двох років в'язниці
0
0
17:25 19.03.2018
Готуємося відпочивати всією країною
0
0
17:25 19.03.2018
Тисячі жителів залишилися вдома, тому що банально не змогли дістатися до роботи і навчання
0
0
15:51 19.03.2018