Неймовірні панорами Таїланду (фото)

поділитись
Нові подробиці про те, як протягом двох років тайський плавець зміг стоптати чотири пари взуття за два роки, але дістав унікальні панорами Таїланду

[gallery]

Тайський плавець Panupong Luang Sa-ARD пройшов 500 км протягом 2-х років з 18 кілограмовим рюкзаком, щоб зняти панорами Таїланду для Google Street View. Він акцентував свою увагу на тих місцях, які важкодоступні.

Завдяки зусиллям фотографа у Google тепер є 150 нових місць, які можна подивитися, перш ніж планувати поїздку, або просто на дозвіллі насолодитися прекрасними видами екзотичної країни. Представник компанії Google розповів, що фотограф "вбив" чотири пари взуття, щоб дістати унікальні панорамні зображення чайних та полуничних полів.

Таїланд становить інтерес своїми особливостями, наприклад через те, що час там обчислюється з дня смерті Будди, то тепер там 2555 рік, а новий рік мешканці країни святкують двічі: один в січні, а другий в квітні. Країна сповнена ченців, за їх кількістю на душу населення Таїланд лідирує у всьому світі, а також це єдина країна в Азії, яка ніколи не була чиєюсь колонією.

Читайте також: Японська готель 1311 років приймає гостей (фото)

Нагадаємо, що таїландський король Рама IX Пуміпон Адульядет є єдиним монархом в світі, у якого є американське громадянство.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
полуничні поля, Таїланд, чайні поля
У Севастополі поставили новий пам'ятник...
0
0
04:33 18.03.2018
Залиште склянку з морською сіллю там на 24 години...
0
0
02:35 18.03.2018
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018