Після звільненна Директора Череповецької школи на Хмельниччині, на її місце призначили раніше судимого за розбещення неповнолітніх. Лазебний три роки провів у місці позбавлення волі звідки вийшов достроков.

Батькам на батьківських зборах педофіл розповідав, що воював в АТО. Батьки спочатку повірили, то за два тижні усі дізналися правду, коли випадково натрапили на інформацію про директора в інтернеті.

— Спочатку Дмитро Васильович планував зняти хату в селі. Просив знайти підходящу, щоб із хазяйкою, гривень за 300. Були лише пусті. Туди йти не захотів. Бо самому довелося б готувати, за комунальні платити. Оселився в школі. Цілий день проводив у службовому кабінеті. Ночував у бібліотеці. Там зберігав речі, — каже Наталія Кучер, мама одного з учнів — У школі поводився, як у себе вдома. Вранці кухар приходить на роботу, а директор голий до пояса ходить. Просив приносити йому їжу в кабінет. Сторожу казав, аби купував пиво. Це обурювало працівників, але не протестували, бо ж начальство.

До 2013 року Дмитро Лазебний працював директором Гришковецької гімназії Бердичівського району на Житомирщині. Там його затримали на гарячому, коли він намагався розбещувати неповнолітнього хлопчика.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", педофіл-фокусник з'явився під Києвом (фото)

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Показати ще