Київській судді Оксані Царевич, справу якої розглядають сьогодні у Вінниці, замінили суддю. Вона просила про відвід Олександра Олійника, оскільки підозрює його в упередженості і вважає незаконним призначення судді нижчої інстанції на розгляд справи по суддях вищої інстанції. Нині справу київської судді розглядатиме Юрій Ковбасюк.

"Я прошу про відвід Юрія Ковбасюка, бо він, як суддя нижчої інстанції не має права розглядати справу. Крім того, я йому не довіряю, бо саме він давав дозвіл на обшук Печерського суду 19 лютого" - заявила Царевич, коли їй призначили нового суддю.

Працівник вінницького суду, який відмовився називатися, сказав, що співробітники не вірять у те, що Царевич вдасться засудити.

"Вона приїхала із торбою, повною зошитів із записами, із собою тримає Конституцію з купою закладок. Видно, що готувалася серйозно. Та й по її поведінці видно, що вона збирається перетворити суд на цирк, буде вимагати відводу суддів, знайде соню причин, чому її не можуть судити. Вона буде робити усе, аби затягнути процес" - говорить працівник вінницького суду.

Жінки, що приїхали на засідання із Києва, щоб підтримати Оксану Царевич, між собою обурюються, що її судитиме суддя нижчої інстанції, називають це ганьбою і приниженням. Оксана Царевич на суді поводиться зверхньо, про що їй кілька разів робили зауваження.

Популярні новини зараз

Українка народила доньок-близнючок у "сорочці", кадри стали сенсацією: унікальні дівчатка

Молоду львів'янку зіштовхнули з п'ятого поверху, але вона вижила і заговорила: "Це поліцейські!"

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

На Львівщині чоловік ліг під ніж і безслідно зник

Показати ще