Депутат "Самопомочі" Єгор Соболєв активно підтримує проведення нових виборів у Кривому Розі.

Як повідомив він на своїй сторінці в Facebook, сьогодні відбулося віче, на якому вимагали від президента швидше поставити підпис у законі Верховної ради щодо нових виборів у місті.

Депутати з третього разу проголосували за перевибори і призначили їх на березень 2016 року, але без підпису Петра Порошенка рішення не набуває чинності.

У пості депутат прикріпив колаж, на якому він зображений як "Марсіанин".

"Молодих депутатів від "Опозиційного блоку" у Кривому Розі теж відвідують потуги до творчості", - написав він.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 3 квітня: конкуренція Левів, розчарування Терезів та ізоляція Водоліїв В школах запровадять нові правила поділу класів: що зміниться На зміну дощам прийдуть морози: квітень готує українцям "шокову терапію" Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Показати ще

Член "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул здобув перемогу над членом "Самопомочі" Юрієм Мілобогом в 700 голосів.

Читайте також: Вибори в Кривому Розі призначили на 27 березня

Після місяця мітингів у місті, активісти приїхали до Києва, де виставили шибеницю. Події активно висвітлював член "Самопомочі" Семен Семенченко.

Того дня Єгор Соболєв проявив найбільшу активність, він погрожував охоронцям Верховної Ради гранатою у відповідь на заборону входу військовим АТО.