Нардер Сергій Лещенко розповів про те, якою буде нова політична сила, до складу якої він увійде особисто. Наголошується, що партія буде максимально прозорою.

"Трохи більше про те, яку партію ми плануємо створити. Випереджаючи питання фінансування. Тотальна прозорість є ключовим стандартом для нас. Фінансування буде проходити повністю згідно із законом "Про запобігання політичній корупції", який був прийнятий нашими зусиллями. Всі донори будуть озвучені на сайті онлайн - саме так, як зараз робить "ДемАльянс". Розмір внесків не буде перевищувати встановлені ліміти. А після виборів партія буде претендувати на отримання фінансування з бюджету - строго так, як ми прописали в законі", - повідомив Лещенко на своїй сторінці в facebook.

Нагадаємо, раніше Лещенко заявив про те, що планує створити право-ліберальну партію. "Це ліберальна сила, право-ліберальна сила... Ми будемо правими лібералами, це не буде чисто ліберальний рух, але будемо правими. Я вважаю, що у суспільства є запит такої політичної сили", - пояснив Лещенко.