Славетний британський музикант та засновник легендарного гурту Oasis Ноел Галлахер виступив з черговою нещадною критикою на адресу своїх колег. Цього разу дісталось Адель та її хіту Hello.

Фронтмен гурту High Flying Birds дав ексклюзивне інтерв'ю GQ, у якому розповів про сучасні музичні тренди. Ноел завжди вважав покоління 90-х найкращим, і зараз також не порушив своїх принципів.

"Hello? До побачення! Я не фанат Адель. Я постійно чую її пісню по радіо, коли їм пластівці на сніданок", - коментарі Галлахера.

Також він зазначив, що його б не настільки дратувала творчість молодої британки, якщо б не штучна розкрутка її слави та постійні сенсаційні появи в ефірі.

Ноел прокоментував й інформацію про те, що його запрошували працювати на телебачення. Він міг бути журі на X-Factor та "Танці з зірками", але ставиться до таких шоу не краще, ніж до Адель.

Популярні новини зараз
Коли нарешті закінчиться війна в Україні? Відома мольфарка дала несподіваний прогноз до 2026 року Не захистить від мобілізації: можуть призвати навіть пенсіонерів Заблокують картку і оштрафують: скільки разів на місяць можна переказувати кошти Замість 5000 — 9500 грн: українці можуть вдвічі збільшити пенсію - що треба знати
Показати ще

Незабаром має вийти фільм про закулісне життя гурту Oasis та цікаві факти його творчості. Ноел не розуміє, що саме у ньому можна показати, адже більшість часу хлопці пили алкоголь та вживали наркотики.

Читайте також: Том Генкс вп'яте став найулюбленішим актором у США

Нагадаємо, гурт Oasis став справжнім ідолом для шанувальників брит-попу та одним з перших у цьому напрямку. Наприкінці нульових Ноел та його брат Ліам посварились та розпочали сольні проекти.