Укргідрометцентр оголосив штормове попередження по Києву та Київській області. Про це повідомляє сайт відомства. Вдень 16 лютого по області очікуються пориви вітру 15-20 м/с. Слід бути обережним, за такої швидкості існує вірогідність падіння дерев. Щодо інших областей, то там погода буде більш мінливою. У Львові температура повітря не підніметься вище 6 градусів в день, а пориви вітру сягатимуть від 3 до 4.5 м/с. В Чернівцях, Івано-Франківську та Вінниці – до 8 градусів, з поривами вітру до 6 м/с вранці. У Харкові очікується до 11 градусів тепла, а швидкість вітру підніметься до 8.5 м/с.

Температура повітря в Черкасах та Кіровограді становитиме – від 11 до 13 тепла з незначним вітром у 4-5.5 м/с і протримається лиш один день. В Херсоні очікується до 14 градусів тепла вранці і до 18 вдень, а вітер не перевищить позначку в 3 м/с. Ситуація в Одесі трохи холодніша – лише до 16 градусів тепла. Запоріжжя та Дніпропетровськ має такі ж температурні позначки – до 16 тепла, але вітер буде трохи сильнішим – до 5 м/с.

Читайте також: Керченська переправа зупинилася через шторм

Найхолоднішим будуть Чернігівська та Рівненська області – лише 5 – 6 градусів тепла з можливими опадами, а пориви вітру сягатимуть до 7 м/с. Луганська область буде сонячною та теплою – до 17 тепла, а сила вітру не перевищить 6,5 м/с.