Українці віддають майже половину своєї зарплати на податки.

"Із зарплати кожного українця вираховують 41,% на оплату податків", - повідомляє сайт "Хроніки перманетного кризису в Україні".

Читайте також: Скільки потрібно бюджетних грошей на підвищення зарплати вчителям

З цієї суми 18% зараховуються на доходи фізичних осіб, 22% податку становить Єдиний соціальний внесок та ще півтори відсотка знімаються на військові потреби держави.

Близько 60% сплачених податків залишаються у місцевому та державному бюджетах для фінансування міських програм.

Популярні новини зараз
Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають ПриватБанк попередив українців про важливе оновлення: що змінилося Астролог побачив у травні "лихо" для України Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити
Показати ще

80% з Єдиного соціального внеску зараховуються у бюджет пенсійного фонду, що ніяк не впливає на велетенську діру, що там утворилась і залатується держбюджетом.

У 2016 році частина внеску до ЄСВ знизилась з 37% до 22, що дало можливість роботодавцям підняти заплати своїм працівникам. Щоправда, подібне явище не набрало масової популярності.

Думки експертів з приводу податкової системи в Україні розходяться, одні вважають за необхідне знизити відсоток обов'язкового збору, інші - наполягають на актуальності високих податків сьогодні.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", влада підвищить пенсійний вік, щоб зберегти старі корупційні схеми.