В анексованому Криму співробітники російського ФСБ розіслали всім поштовим відділенням списки мешканців півострова, яких підозрюють в "екстремізмі". Також поштарів зобов'язали збирати інформацію про надходження будь-якої кореспонденції для них.

Про це повідомляє "Крим.Реалії". В орієнтуваннях російських правоохоронців подані дані тих кримчан, відносно яких велися слідчі дії, або яких засудив російський суд. У документі вказані паспортні дані, місце народження та проживання цих людей. Цей список направили у поштові відділення півострова. Він датований 24 грудня 2015 року.

Пошту таких людей, як політв'язні Олег Сенцов, Геннадій Афанасьєв, Олександр Кольченко, Олексій Чирній, засуджені у "справі Сенцова" до тривалих термінів ув'язнення в Росії, збираються ретельно контролювати. Крім цього до списку потрапили журналістка Ганна Андрієвська та експерт "Майдану закордонних справ" Андрій Клименко.

Читайте також: В анексованому Криму заочно заарештували Джемілєва

Прізвищ деяких кримчан позначені зірочкою. Це ті, "відносно кого є відомості про їхню причетність до тероризму". Всіх поштарів усно попередили, якщо на адресу людей із цього списку надійде лист або посилка, чи хтось цікавитиметься ними, то необхідно одразу повідомляти про такі випадки керівництво пошти. Вони ж, в свою чергу, інформуватимуть російських силовиків.

Популярні новини зараз
Суми за комуналку злетять до небес: цей прилад на кухні "жере" електроенергії більше, ніж 65 холодильників Пенсія поменшає після перерахунку: у кого спорожніють гаманці Майно грає роль: ПФУ назвав 5 підстав для скасування субсидії ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів
Показати ще