Мешканці невеликого села Шотівка на Херсонщині пережили "танкову атаку". Місцеві повідомили, що спочатку почули гуркіт двигуна, а згодом побачили, як вулицею рухається танк (імовірно Т-64).

Про це повідомляє "Kherson.net.ua".

Екіпаж зупинився біля магазину, закупив спиртне й закуску. Шоковані селяни кинулися телефонувати в поліцію.

Читайте також: Новосибірські непитущі "ушаталі" п'яних десантників (ВІДЕО)

Начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції Херсонщини, підполковник Ірина Атаманенко прокоментувала ситуацію:

Популярні новини зараз
Нагрянуть до кожного ухилянта: ТЦК формують нові групи, які ходитимуть по домівках Соціальні виплати скасують: українців чекає нова реформа — кого залишать ні з чим Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату Рієлторів зроблять обов'язковими: які зміни готують українцям
Показати ще

"За викликом у Шотівку виїхала слідчо-оперативна група з райцентру Іванівки. На момент її прибуття танка в селі вже не було, однак селяни підказали, що він міг приїхати з військової частини ЗСУ,дислокованої по сусідству", - каже підполковник Атаманенко.

Нагадаємо, це не єдиний дивний випадок за останній час. Так, нещодавно стало відомо, що новосибірські активісти організації "Лев проти" побилися з десантниками в День ВДВ. Активісти пропагують здоровий спосіб життя й категорично проти вживання алкогольних напоїв на вулиці.