Інспектор прикордонної служби міста Мукачево був затриманий під час одержання хабара в сумі 500 доларів. Він дозволив контрабандистам перевезти 10 кілограмів бурштину до Румунії.

За інформацією прикордонників, вчора офіцерами внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби, співробітниками УСБУ, військової прокуратури Ужгородського гарнізону в н.п. Тересва Тячівського району Закарпатської області під час одержання неправомірної грошової винагороди в розмірі 500 доларів. За сприяння в переміщенні бурштину з України в Румунію затриманий молодший інспектор прикордонної служби одного з відділів Мукачівського загону.

"Окрім затриманого прикордонника, якого підозрюють як спільника в даному злочині, був відсторонений ще один інспектор прикордонної служби", - повідомив прес-центр.

Читайте також: Депутат Луценко запитає у Деканоїдзе, чому нова поліція не перешкоджає "бурштиновій мафії

При перевірці отриманої від офіцерів внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби попередньої інформації і проведення пошукових заходів в 30 метрах від державного кордону виявлено два поліетиленових пакети з 10 кілограмами бурштину, які були вилучені представниками СБУ для проведення експертизи.

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Показати ще