Захисник донецького футбольного клубу "Шахтар" Ярослав Ракицький потрапив у номінацію кращого гравця тижня Ліги Європи. Він упевнено лідирує в боротьбі за цей титул.

Опитування офіційний сайт УЄФА проводить серед уболівальників. Суперниками Ракицького в номінації стали ще троє футболістів. Серед них форвард "Ліверпуля" Дівок Орігі, форвард "Вільярреала" Седрік Бакамбу і нападник "Атлетика" Аріц Адуріс.

Всі вони відзначилися гарною грою і забитим м'ячем у воротах суперника. А гравець "Вільяреала" оформив дубль.

За Ракицького віддали більше 50% голосів уболівальників. На другому місці поки розмістився форвард "Віяльреала" Седрік Бакамбус результатом в майже 30%. Найменше голосів уболівальників отримав нападник "Атлетика" Адуріс.