Рішення канадського уряду продовжити військову допомогу Україні не сподобалось в Москві і викликало гостру реакцію з боку Росії.

В російському посольстві в Канаді прокоментували продовження на два роки військової тренувальної місії Unifier в Україні, назвавши це рішення «контрпродуктивним».

«Рішення уряду Канади не сприяє внутрішньоукраїнському політичному процесу, включаючи передбачуваний мінськими угодами діалог між Києвом і Донбасом», - йдеться в опублікованій в Twitter заяві представника посольства Кирила Калініна.

Представник російського посольства звинуватив Канаду в переслідуванні військових цілей замість того, щоб «чинити тиск» на київську владу стосовно виконання мінських угод.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Канада продовжила тренувальну місію українських військових Unifier до 2019 року.

Популярні новини зараз
Українцям можуть призупинити пенсії: кому це загрожує Мінімум 5000 грн: пенсіонерам приготували солідні доплати, але отримають не всі Потрібно два документи: українцям пояснили, як збільшити розмір пенсії Зв'язок зміниться вже 7 квітня: мобільний оператор попередив про велике оновлення
Показати ще