Захід запровадить санкції проти Росії, однак за всіма розмовами про антиросійські санкції, що тривають вже понад 7 місяців, стоїть конкретна межа, перетинати яку в ЄС не збираються, щоб не провокувати РФ до застосування ядерної зброї.

Таку думку висловив відомий український політолог Віктор Каспрук, зауваживши, що історія санкції проти Росії і, приміром, їх застосуванння проти Північної Кореї чи Ірану - мають зовсім різну природу.

"Щодо Пхеньяна і Тегерана санкції ухвалювали не на півроку (з можливістю їхнього продовження), а без обмеження в часі. Доки умови, котрі необхідні для зняття їх, не будуть виконані", - пише Каспрук у своїй статті для видання "Радіо Свобода".

Політолог переконаний, що такі методи впливу є менш ефективними, аніж у випадку із Росією, оскільки "з піврічним переглядом та дискусіями з приводу продовження їх, ці санкції діють куди більш дошкульніше". Тому для Москви таке впровадження санкцій - нагагато ефективніше.

Читати також: За колючим дротом Кремля ЄС не помічає реформ в Україні

Популярні новини зараз
"Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

Каспрук також впевнений, що санкції для Росії запроваджуються саме в такому режимі через те, що Захід бачить її непрогнозованість і боїться провокувати РФ на застосування ядерної зброї.

"Усі ці піврічні перегляди та дискусії навколо санкцій дозволяють бути впевненими, що Російська Федерація не застосує ядерну зброю", - повідомив політолог, зазначивши, що "Путін чудово розуміє, що зняти санкції можна дуже швидко і просто, для цього тільки потрібно вивести російські війська з Донбасу, припинити окупацію Криму та згорнути інформаційну війну з Україною, до такого варіанту вирішення цього питання він явно ще не готовий".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Захід прагне будь-що досягнути затишшя на Донбасі через те, що наступного року в багатьох країнах відбудуться вибори і питання України має бути вирішеним ще до настання цих подій.