Служба безпеки України оприлюднила напередодні свого професіонального свята відеоролик під назвою "Пам'ятаємо про зрадників". Головними його героями стали колишні співробітники спецслужби в Автономній Республіці Крим. Вони зрадили присязі й залишилися служити ФСБ Росії.

СБУ опублікувало ролик на своєму каналі в Youtube. Співробітники спецслужби зазначають, що 25 березня відзначають свято ті, хто самовіддано протистоїть російській агресії.

"Але є співробітники, які у відповідальний для країни час зрадили військовій присязі і перейшли на бік ворога", – розповідається у титрах відеоролику.

Читайте також: Після "чистки" в СБУ залишилось працювати 15 КГБістів

У відеоролику йдеться про співробітників кримського СБУ під час їх служби у відомстві до анексії півострова. В інший частині відео вони з'являються вже як співробітників російських силових служб під час репресій проти Меджлісу та мешканців Криму. Вони живуть в умовах окупації та допомагають проводити обшуки на кримськотатарському каналі ATR.

В СБУ додають, що це лиш найменша частина з тих, хто зрадив присязі. Але у спецслужбі наголошують, що пам'ятають про них всіх. Наприкінці відео СБУ привітало колишніх колег з Криму з "16 березня – днем зрадника!".