СБУ привітала екс-колег з окупованого Криму з «днем зрадника» (відео)

поділитись
У СБУ напередодні свого професійного свята наголошують, що пам'ятають всіх колишніх колег, які зрадили присязі України

Служба безпеки України оприлюднила напередодні свого професіонального свята відеоролик під назвою "Пам'ятаємо про зрадників". Головними його героями стали колишні співробітники спецслужби в Автономній Республіці Крим. Вони зрадили присязі й залишилися служити ФСБ Росії.

СБУ опублікувало ролик на своєму каналі в Youtube. Співробітники спецслужби зазначають, що 25 березня відзначають свято ті, хто самовіддано протистоїть російській агресії.

"Але є співробітники, які у відповідальний для країни час зрадили військовій присязі і перейшли на бік ворога", – розповідається у титрах відеоролику.

Читайте також: Після "чистки" в СБУ залишилось працювати 15 КГБістів

У відеоролику йдеться про співробітників кримського СБУ під час їх служби у відомстві до анексії півострова. В інший частині відео вони з'являються вже як співробітників російських силових служб під час репресій проти Меджлісу та мешканців Криму. Вони живуть в умовах окупації та допомагають проводити обшуки на кримськотатарському каналі ATR.

В СБУ додають, що це лиш найменша частина з тих, хто зрадив присязі. Але у спецслужбі наголошують, що пам'ятають про них всіх. Наприкінці відео СБУ привітало колишніх колег з Криму з "16 березня – днем зрадника!".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
день сбу, зрадники в сбу, зрадники сбу у криму, окупований крим, сбу привітала
Рада планує ввести кримінальну відповідальність за контрабанду лісу-кругляка
0
0
05:12 21.03.2018
Топ-10 шокуючих бородатих жінок, які змінили стандартні уявлення про красу
0
0
00:33 21.03.2018
Цікаві факти про Мазепу, які не розповідали на уроках історії
0
0
00:11 21.03.2018
Але і після Великодня буде прохолодно
0
0
23:33 20.03.2018