Українські правоохоронці зупинили спроби екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова та кількох інших чиновників продати свої маєтки в столиці. Також арештоване майно та рахунки усіх колишніх можновладців України, які зараз переховуються на території Росії.

Про це повідомили у СБУ.

"Перекрито спроби Азарова та інших екс-чиновників, які через підставних людей, довіреності, через російських нотаріусів намагалися збути чи перепродати житло, що на вулиці Грушевського та далі. Накладено арешт і на раухнки багатьох інших чиновників, які нині перебувають в Росії. Наприклад, арештовані офіси та грошові рахунки підприємця Сергія Курченка. Вся документація додана до матеріалів кримінального провадження проти нього", - повідомив Валентин Наливайченко, голова СБУ.

Раніше повідомлялося, що співробітниками МВС заарештовано майже 4 мільярди доларів та 6 мільярдів гривень, які належали Віктору Януковичу та його поплічникам. У ці грошові активи не було враховано вартості арештованих нерухомості та часток у компаніях політиків-втікачів.