Синоптики попереджають про сильний вітер і небезпеку сходження лавин. Штормове попередження оголосили на сьогодні, 1 лютого. Співробітники Укргідрометцентру кажуть, що в західних областях очікуються пориви вітру 15-20м/с, в карпатському регіоні місцями сильний сніг та дощ, подекуди ожеледь та налипання мокрого снігу, вранці в Приазов'ї місцями туман при видимісті 200-500м.

На дорогах країни, крім Криму та Приазов'я, подекуди ожеледиця.

Температура повітря прогріється до +1+8 С. Тому також буде небезпека розповсюдження застудних захворювань.

Читайте також: Нумерологи назвали найжахливіший день лютого

Нагадаємо, що синоптики називають цьогорічну зиму найтеплішю та найкоротшою за останні 50 років та прогнозують теплий і вологий лютий.

Популярні новини зараз
Суми за комуналку злетять до небес: цей прилад на кухні "жере" електроенергії більше, ніж 65 холодильників В "Укренерго" зробили заяву про відключення світла взимку Допомога перетвориться на борг: українців змусять повернути виплати Майно грає роль: ПФУ назвав 5 підстав для скасування субсидії
Показати ще