У шведському місті Евле є дивна традиція, пов'язана з іменами новонароджених кошенят. Вікна Одеси дізналися у чоловіка російської поетеси Регіни Дерієвої подробиці.

Він розповів, що в місті існує товариство любителів котів сибірської породи. Маленьких кошенят за традицією називають російськими іменами. Коли у пари Мікаеля Огрена і його дружини з'явилися маленькі котики вони обрали імена поетес Анни Ахматової та Регіни Дерієвої.

Чоловік зазначив, що пара надихнулася "меланхолійним видом кошенят". Також подружжя читало переклади віршів поетес на шведську. Чоловік Діреєвої розповів, що її друзі часто порівнювали її з "риссю" і навіть називали між собою "Ри".

У Анни Ахаматової також була любов до домашніх пухнастиків. У неї був кіт "Глюк". Поетеса вважала, що у них однакові звички. Сучасники Ахматової неодноразово хвалили її за граціозність і порівнювали з кішкою.

Читайте також: Кіт з Лондона відвідує супермаркет і ресторан (фото)

Нагадаємо, що незважаючи на те, що Анну Ахматову вважають великою російською поетесою, вона народилася в Одесі і справжнє її ім'я Анна Горенко.