Залежність від соціальних мереж часто стає причиною нещасних випадків та суїцидів. Більшість батьків навіть не усвідомлюють, наскільки серйозні наслідки може мати хаотична інформація з інтернету на слабку психіку підлітків.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Подібні випадки вже навіть не стають несподіванкою, адже жага нових вражень, або навпаки – невдоволення життям, закінчуються трагічно.

Читайте також: Соцмережі погано впливають на жіночу психіку

Не зміг втриматися від небезпечних розваг і 15-річний хлопець із Вишневого: минулого місяця його вдарило струмом на даху потяга. Як результат – після кількох годин у реанімаційному відділенні він помер.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Це має робити кожен, хто має смартфон: чохол і скло на екран не захистять Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками
Показати ще

Забратися на вагон електрички – стало так званим трендом ("зацепинг") серед молоді, якщо так можна назвати смертельні витівки. Часто діти заохочують один одного до такого прояву необачної сміливості просто у соціальних мережах.

Окрім селфі на даху потяга, підлітків захоплюють інші прояви самоствердження: наприклад, подорож підземеллями ("дігінг"). Масштаби навіювання в інтернеті просто вражають: створюються цілі сторінки, присвячені таким флешмобам, де кожен охочий може заявити про свою готовність піти на ризики заради визнання.

За словами лікаря Іванни Герасимчук, сучасні діти також стали частіше цікавитися темою суїциду, адже саме у підлітковому віці виникають подібні думки. З часом, як стверджує спеціаліст, такі настрої минають, але якщо вони знаходять негативно налаштованих співрозмовників онлайн: висока ймовірність того, що це може довести дитину до самогубства.

Медик застерігає: це тільки крапля в морі, тому батькам варто приділяти більше уваги та цікавитися із ким товаришує їхня донька чи син.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що надмірна цікавість до соцмереж погіршує психологічний стан жінок.