Закон про спецконфіскацію може нашкодити простим українцям. Про це заявив віце-президент Асоціації політичних психологів Віктор Рибаченко.

"Закон може вплинути на людей, адже у простого українця і відберуть. Знаєте, коли моя сестра працювала на м'ясокомбінаті й вона розповідала, що палку ковбаси неможливо винести – відберуть, зганьблять, повісять тебе на дошку ганьби, а тут вже вивозять вантажівками, і ніхто їх не зупиняє. Це такий принцип м'ясокомбінату у всьому нашому житті. Той, хто гребе мільйони і мільярди – він не покараний. Той, хто трошки грішний, його беруть і показово карають", – заявляє пан Рибаченко в інтерв'ю на ресурсі newsradio.

Експерт зазначає, що європейці наполягають на прийнятті закону, щоб отримати гарантії ефективної роботи економіки України. Він наголошує, що в українській політиці процвітає правовий нігілізм. Негативний момент, пов'язаний з законом про спецконфіскації, полягає в тому, що вже до бюджету заклали 10,5 мільярда від тих грошей, що мають забрати згідно з законом, який ще не прийняли.

"Знай.ua" повідомляв, що закон про спецконфіскації допоможе знищити тіньовий сектор економіки України.