Аналітик Петро Охотін вважає, що голосуванням щодо внесення змін до Конституції України в частині роботи судової влади, фактично, відпрацювали майбутнє голосування про зміну статусу Донбасу. Результати показали, що відбувається колосальний тиск президента та його оточення на депутатів ВР.

"Я вже говорив, що розглядаю голосування як пробу пера Порошенка, розминкою перед гарантіями по Донбасу. Тобто, на жаль, ми зараз бачимо, що тиск є на те, щоб все-таки прийняти цю реформу. І нажаль, Порошенко зараз керується як раз роботою на угоду західним партнерам", - повідомив Охотін для видання "Голос столиці".

Читати також: Суддівська реформа породить корупційну "касту" адвокатів

За словами аналітика, для такого голосування були економічні підстави, однак президенту варто було не лише працювати в угоду західним партнерам, але й відстоювати власні позиції.
"Для цього є, звісно, підстави - передусім, економічні. Однак я вважаю, що йому варто було б більш міцно стояти на іншій позиції", - наголосив Охотін.

Нагадаємо, раніше екс-міністр юстиції Олександр Лавринович, заявив, що завдяки перехідним положенням до Конституції України, Порошенко отримає "необмежені" повноваження для впливу на суддів, їх призначення та звільнення і на створення судів.

Популярні новини зараз
Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила Непридатних будуть мобілізовувати: ВЛК скасовують статуси ухилянтам, ТЦК вже чекає
Показати ще