Супермоделі перевтілились у шикарні авто (фото)

поділитись
Фотограф, що працює для Esquire, Vogue, GQ, створила новий фотоексперимент. Вона пофантазувала на тему "Що, якби автомобілі були супермоделями?": фото і подробиці

[gallery]

Американський фотограф із латвійським корінням Вікторія Пашута пофантазувала на славу. Вона продемонструвала, що сталося б, якби найвідоміші у світі моделі авто перетворились у живих дівчат.

"Що, якби автомобілі були супермоделями?" - називається її останній фотографічний експеримент із образами, - пишет Bigpicture. Пристрасна Ferrari, сильна Hummer, шикарна Rolls-Royce Phantom чи спокуслива Aston Martin Vanquish?

Фотограф відома своїми фантазіями на різні теми: "Що, якби дівчата були браузерами?", "Що, якби хлопці були соціальними мережами", де показала метросексуальність та поєднуючу силу інтернет.

Читайте також: Кріштіану Роналду і Алессандра Амбросіо роздяглися для глянцю (фото)

Наприклад, експеримент із хлопцями у ролі Facebook та Instagram вона пояснює тим, що із часом соцмережі все більше впливають на повсякденне життя.

"Ідея була не лише у тому, щоб візуалізувати логотипи, а і передати характер", - розповіла дівчина. Здається, із марками авто вона повторила експеримент.

Роботи Вікторії Пашути публікувались у міжнародних та всесвітніх виданнях. На її рахунку Esquire, Vogue, GQ та багато інших. А серед тих, із ким вона працювала, є навіть така світська левиця, як Періс Хілтон.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Вікторія Пашута, дорогі автомобілі, модель, супермоделі, фотообрази, шикарні авто
Іспит з української мови краще здали дівчата
0
0
18:49 16.08.2018
Частина покрита хмарами, а на іншій частині світить яскраве сонце.
0
0
18:07 16.08.2018
Мінкульт вніс російського пропагандиста Прилєпіна в "чорний список"
0
0
17:37 16.08.2018
Командувач об'єднаних сил Сергій Наєв поділився успіхами операції
0
0
16:55 16.08.2018