Міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер впевнений, що механізм тиску на Росію з допомогою санкцій може привести до необхідних результатів.

Як повідомляє "Інтерфакс", Свен Міксер впевнений, що в разі погіршення ситуації на Донбасі і невиконання Росією Мінських домовленостей Євросоюз зобов'язаний посилити санкції проти Росії.

Читайте також: Потяги Росія - Естонія припиняють курсувати через напругу між країнами

"Конфлікт в районі Авдіївки - це серйозна подія. Міжнародна громадськість повинна негайно відреагувати і взяти ситуацію під контроль. Естонія повністю впевнена, що санкції можуть дати ефект, їх не варто недооцінювати. Агресор має бути покараний до тих пір, поки він не відшкодує завдані збитки або, як у цьому конкретному випадку, не почне в точності виконувати взяті на себе обов'язки. Тоді можна буде говорити про пом'якшення санкцій або про їх зняття", - заявив Свен Міксер.

Знай.ua нагадує, що жителі Авдіївки досі не мають безперебійної електрики, гарячої води і систем комунікації.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 24 грудня: непорозуміння Близнюків, відмова Дів та невдачі Стрільців Весняний перерахунок пенсій: скільки грошей додадуть пенсіонерам Енергетики не можуть відключити будинки: люди юрбою атакують бригади Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Показати ще