Естонія побудує полігон для тренувань важкої бронетехніки НАТО

поділитись

0

344

Країна планує розвивати механізований батальйон Сил оборони та закупає для цього броньовані бойові машини CV90 у Нідерландах

Естонія побудує на своїй території ще один військовий полігон. На ньому будуть тренуватися важка бронетехніки та сили союзників по НАТО.

Відповідне рішення ухвалив естонський уряд, передає ERR.re.

Поліпшення навчальної інфраструктури передбачено в плані розвитку оборони Естонії на 2013-2022 роки. Країна планує розвивати механізований батальйон Сил оборони. Для цього Естонія закупила у Нідерландах броньовані бойові машини CV90 шведського виробництва.

На новій тренувальній базі проходитимуть тактичні заняття, а також стрільби.

Полігон побудують у естонських волостях Анія та Куусалу. Його площа становитиме 5865 гектарів, а периметр 32,2 кілометра.

Читайте також: У Грузії розпочалися навчання НАТО Agile Spirit

З вересня минулого року на території Естонії пройшли кілька військових навчань НАТО різних родів військ. Однак для проведення повноцінних маневрів, до яких можна було б залучити важку бронетехніку, в країні поки немає інфраструктури.

Нагадаємо, у столиці Естонії Таллінні відкрито координаційний центр НАТО. Завдання персоналу центру - підготувати і підтримати сили швидкого реагування альянсу та їх діяльність на території країни-союзника.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Військові припускають, що на підводному човні могла статися пожежа або якийсь технічний збій
0
0
22:02 17.11.2017
У перебіжчиків уже не раз фіксували саме цей тип глистів
0
0
21:40 17.11.2017
США хочуть змусити Росію не порушувати домовленостей
0
0
21:29 17.11.2017