Запровадження воєнного стану в Україні абсолютно не доцільно.

Таку заяву зробив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука, передає "ICTV".

"Я не бачу необхідності введення воєнного стану", - заявив Тука.

Читайте також: Захід відреагував на штурм Авдіївки бойовиками

На його думку, доцільніше не говорити про введення воєнного стану, а надати можливість виконавчим органам влади посилити контроль на стратегічних підприємствах країни. Він підкреслив, що в умовах антитерористичної операції важливо використовувати методи впливу.

Популярні новини зараз
Платіжки зростуть у чотири етапи: українцям готують подорожчання світла Українці можуть залишитися без тепла: тарифи покривають лише 60% витрат Комунальники нараховують плату "за повітря": як анулювати завищені суми у платіжках Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами
Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", раніше, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко наполягла на введенні воєнного стану на окупованій території України. На її думку, необхідно припиняти порожні патріотичні розмови і встати на позицію війни проти Росії.