В майбутньому Україна може зіткнутися з колосальною міграційної хвилею з Росії. Про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна заявив глава РНБО Олександр Турчинов.

Так він прокоментував ситуацію щодо можливого введення візового режиму з РФ. "Ви знаєте, ще в 2014 році було рішення РНБО доручити Кабінету міністрів ввести візовий режим з Росією. І на мій погляд, в уряду було достатньо часу, щоб до цього підготуватися. Настав час приймати рішення", - зазначив Турчинов.

За його словами, візовий режим дозволить захистити від проникнення на українську територію тих, хто їде сюди займатися "далеко не мирними ініціативами, а розвідувально-підривною діяльністю". "Крім того, Росія високими темпами спалює ресурси на посилення свого військового потенціалу, при цьому, ціни на енергоносії падають, санкції діють, а криза неефективності управління тільки підсилює всі ці руйнівні процеси. Прийде час, і ми ще зіткнемося з колосальною міграційної хвилею, яка може хлинути з Росії в Україну. Тому, я переконаний, що нам краще зараз себе убезпечити, ніж це робити постфактум", - заявив Турчинов.

Читайте також: За візи для росіян 80% українців

Нагадаємо, місяць тому ряд народних депутатів України зареєстрували в Раді законопроект про припинення Угоди про безвізовий режим між Україною і Росією. "Ми не маємо права навіть допустити можливості, щоб через безвізовий режим на нашу територію потрапляли ворожа агентура і диверсійні групи. Прокаженим - карантин. Тому тримаємо фронт, зміцнюємо боєздатність і вводимо візи", - написав Андрій Парубій в Facebook.