Російського опозиціонера Бориса Немцова застрелили у центрі Москві у пів на двянадцату ночі сьогодні. Чотири кулі випустив невідомий злочинець з білого автомобіля. Смерть опозиціонера підтвержує цого найближчий соратник Ілля Яшин.

"Немцова застрелили. Он мертв", - написав у своєму Твітері Ілля Яшин, найближчий соратник та помічник Немцова у 11.25 за київським часом.

У коментарі виданню Ізвестія Яшин підтвердив інформацію.

"Я зараз прямо перед собою, на жаль, бачу труп Бориса. Великий Замоскворецький міст. Я бачу тіло і навколо дуже багато поліції", - сказав Яшін.

Політик Борис Нємцов був убитий чотирма пострілами в спину на Великому Кам'яному мосту в Москві, повідомили в прес-центрі МВС Росії.

Популярні новини зараз

"Я втратив… дружину": чоловік Меган Маркл зробив сенсаційну заяву, подробиці

Не встигли відійти від грибів, як "Укрзалізниця" знову "потішила" пасажирів: "У всіх обман зору"

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

За 15 годин до своєю смерті Борис Немцов дав коментар з приводу ситуації в Україні.

"В Україні ніхто не хоче брати на себе важку відповідальність за долю країни. Ніхто не хоче бути камікадзе. І Порошенко, і Яценюк думають про свої рейтинги, а не про те, як витягнути країну з економічної кризи. Вони обидва мають визначитися: що для них важливіше - власна політична кар'єра чи доля України. Поки не знайдеться український Гайдар, країна буде балансувати між життям і смертю. На радість Путіну", - написав Немцов у своєму Фейсбуці.

Російський політик і державний діяч Борис Нємцов народився у 1959 році. Останнім часом працював депутатом Ярославської обласної думи. Один з засновників руху "Солідарність", співголова політичної партії "РПР- ПАРНАС ", член Координаційної ради російської опозиції.