У Нацгвардії України запрацював інтерактивний центр прийому на контрактну службу. Запуск онлайн-центру пов'язаний з великою кількістю охочих стати військовослужбовцем.

За останній час чисельність військовослужбовців за контрактом збільшилась на 6 тисяч осіб. Наразі штатна чисельність Національної гвардії – близько 49 тисяч громадян, інформує прес-служба Нацгвардії.

На сайті Національної гвардії ngu.gov.ua кожен охочий стати контрактником може заповнити анкету і поставити запитання, які його цікавлять. Далі група фахівців працюватиме із заповненою анкетою претендента і згодом повідомить про наступні кроки для прийому на військову службу.

Зазначимо, що щодня українська армія зростає на дві сотні контрактників. Про такий наплив охочих служити у війську повідомив прем'єр Арсеній Яценюк. Каже – все через збільшення зарплати. Адже тепер контрактники отримуватимуть 7 тисяч гривень щомісяця. Плюс надбавка за участь в АТО.

"У середньому до 200 контрактників щодня ми приймаємо до лав Збройних Сил України. Вже зараз кількість контрактної професійної армії в Україні становить близько 140 тисяч громадян. Аналогічний підхід є в Національній гвардії України", - розповів прем'єр.

Популярні новини зараз
Якщо не хочете плакати через платіжки: споживачам електроенергії дали час до 3 травня Українці зможуть отримати грошову компенсацію: кому слід звернутися до відділення "Ощадбанку" Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет" Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики
Показати ще

Читайте також: Нацгвардійці попалися на хабарі

Нагадаємо, що начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко пообіцяв, що до кінця березня стане відома точна кількість мобілізованих, які підпадуть під сьому хвилю. За його словами, зараз триває процес залучення на військову службу за контрактом значної кількості військовослужбовців, мобілізованих протягом попередніх хвиль. Він запевнив, що бажаючих більш, ніж достатньо, тому є ймовірність, що під сьому хвилю підпаде менше осіб, ніж під попередні хвилі.