У Париж - на машині часу (фото)

поділитись
Нові подробиці про те, як можна сидячи на дивані подорожувати по Парижу просто дивлячись на фотографії дизайнера і фотографа

[gallery]

Дизайнер і фотограф Жюльєн Кнез вирішив допомогти любителям Парижа і здійснити подорож старовинними вулицями. Для цього він взяв фотографії старовинних вуличок і підстроїв до нинішніх видів паризького міста. Вийшла унікальна ретроспектива, яка дозволяє порівняти, які вулиці були з 1871 по 1968 рік і якими вони стали тепер.

Видавництво "Parigramme" випустило цілу книгу унікального проекту автора. Паризький фотограф розповів, що його задумкою було відкрити вікно в минуле і показати історію міста, повідомляє birdinflight. Там, де раніше купалися діти в Сені, зараз возять туристів. Цікаво, що в проекті є зображення Ейфелевої вежі.

Відомо, що в 1871 році в Парижі і всієї території країни пройшла революція, в результаті утворилася Паризька комуна, до складу якої увійшли неоякобінци, соціалісти й анархісти. Саме в ці дні активно звучала Марсельєза, яка в майбутньому стала національним гімном Франції і революційної Росії.

Читайте також: ТОП-5 найдорожчих островів, які купили знаменитості (фото)

Нагадаємо, що подібний проект реалізували в старовинному готелі Жорж, розташований в історичному центрі Львова.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Жюльєн Кнез, Париж, фотограф, фотопроект
На думку батька, Владислав скоїв необдуманий вчинок
0
0
08:38 23.03.2018
Потерпіла дитина знаходиться в реанімації
0
0
08:18 23.03.2018
За що українців позбавляють соцдопомоги
0
0
07:57 23.03.2018