У разі повномасштабної війни на Україну чекають великі втрати - експерт

поділитись
Нові подробиці про те, яким чином можна повернути окуповані території, які зараз зайняті сепаратистами Донбасу

Полковник запасу і військовий експерт Олег Жданов попередив про те, що повернення Донбасу шляхом повномасштабної війни не можна, адже в такому випадку українська армія понесе величезні втрати. У той же час він оцінив стан української армії як стабільно оборонний.

"Ми в змозі утримати оборону країни, але говорити про якісь наступальні дії і тим більше про яку масштабну війну взагалі не хочеться, так як втрати будуть досить великі, особливо якщо ми будемо проводити наступальні дії", - розповів він в інтерв'ю newsradio.

Військовий експерт розкритикував позицію голови Донецької ОДА Павла Жебрівського про те, що окуповані сепаратистами території можна повернути тільки військовим шляхом. Він описав три варіанти повернення втрачених територій, першим з яких є дипломатичний варіант. При цьому президент повинен мати чітку позицію. Другий варіант - це економічний, який полягає в повній блокаді, але з урахуванням соціальних виплат тимчасово переміщеним людям.

Третім варіантом, на думку експерта, є військовий шлях, який передбачає ведення звичайного контрнаступу і застосування повзучої тактики, а не повномасштабної війни, що буде згубним для України. Він оцінив позитивну тенденцію у формуванні української професійної армії.

Читайте також: Терористи обстріляли представників ОБСЄ

Нагадаємо, що глава Донецької ОДА Павло Жебрівський повідомив, що окупований Донбас можна повернути тільки шляхом повномасштабної війни.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
воїни АТО, втрати, Донбас, повномасштабна війна, Росія, Україна, українські військові
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Тепер все буде зовсім інакше
0
0
18:05 19.03.2018
Зазначення недостовірних відомостей у декларації тягне за собою до двох років в'язниці
0
0
17:25 19.03.2018
Готуємося відпочивати всією країною
0
0
17:25 19.03.2018
Тисячі жителів залишилися вдома, тому що банально не змогли дістатися до роботи і навчання
0
0
15:51 19.03.2018