У разі повномасштабної війни на Україну чекають великі втрати - експерт

поділитись

0

4177

Нові подробиці про те, яким чином можна повернути окуповані території, які зараз зайняті сепаратистами Донбасу

Полковник запасу і військовий експерт Олег Жданов попередив про те, що повернення Донбасу шляхом повномасштабної війни не можна, адже в такому випадку українська армія понесе величезні втрати. У той же час він оцінив стан української армії як стабільно оборонний.

"Ми в змозі утримати оборону країни, але говорити про якісь наступальні дії і тим більше про яку масштабну війну взагалі не хочеться, так як втрати будуть досить великі, особливо якщо ми будемо проводити наступальні дії", - розповів він в інтерв'ю newsradio.

Військовий експерт розкритикував позицію голови Донецької ОДА Павла Жебрівського про те, що окуповані сепаратистами території можна повернути тільки військовим шляхом. Він описав три варіанти повернення втрачених територій, першим з яких є дипломатичний варіант. При цьому президент повинен мати чітку позицію. Другий варіант - це економічний, який полягає в повній блокаді, але з урахуванням соціальних виплат тимчасово переміщеним людям.

Третім варіантом, на думку експерта, є військовий шлях, який передбачає ведення звичайного контрнаступу і застосування повзучої тактики, а не повномасштабної війни, що буде згубним для України. Він оцінив позитивну тенденцію у формуванні української професійної армії.

Читайте також: Терористи обстріляли представників ОБСЄ

Нагадаємо, що глава Донецької ОДА Павло Жебрівський повідомив, що окупований Донбас можна повернути тільки шляхом повномасштабної війни.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
воїни АТО, втрати, Донбас, повномасштабна війна, Росія, Україна, українські військові
Lexus 20-річної Олени Зайцевої зафіксували камери спостереження
0
0
12:00 20.10.2017
Соцмережі, м'яко кажучи, в шоці
0
0
11:58 20.10.2017
1 мільйон українців уже в Польщі, найближчими роками сусіди готові прийняти ще 5 мійльонів українців
0
0
11:00 20.10.2017
Найманець дуже комфортно почуває себе у Сирії
0
0
10:52 20.10.2017