Спортсмен Михайло Романчук виборов "золоту" медаль на чемпіонаті Euromeet-2016, який проходив у Люксимбурзі. Така інформація сьогодні з'явилась на сторінці Національного олімпійського комітету у Фейсбук. Плавець на дистанції 1,5 км. прийшов першим із вражаючими даними − 15:06.15.

Також в комітеті повідомили, що спортсменка Анна Кривонос стала срібною призеркою чемпіонату світу серед юніорів з біатлону, а Анастасія Меркушина увійшла до квіткової церемонії за результатами гонки-переслідування серед чемпіонаті світу з біатлону серед юніорок.

Читати також: Трансфер Бойка в "Бешикташ" - один з найкращих минулого тижня

Як відомо, раніше українські стрільці вибороли відразу дві відзнаки на престижному міжнародному турнірі у німецькому Мюнхені.Олена Костевич, стріляючи з пневматичного пістолета здобула золоту медаль, продемонструвавши у фіналі результат 204.3 очка, Сергій Куліш, стріляючи з пневматичної гвинтівки показав результат 186,8 очка і отримав "бронзу". У Національному олімпійському комітеті також зазначили, що тиждень, який минає, був дуже успішним для українських спортсменів.