Усі козирі на руках: Путін готовий атакувати Україну

поділитись
Ситуація, що зараз відбувається в Криму, виглядає досить загрозливою.  

Ситуація, що зараз відбувається в Криму, виглядає досить загрозливою. Не встигла російська ФСБ заявити в середу, що вона запобігла нападам з боку озброєних українців на півострові, як через кілька хвилин Володимир Путін звинуватив уряд Києва в переході до терору в Криму. У той же час, значною мірою залишилось непоміченим з боку зовнішнього світу, як Росія стягувала військову техніку до анексованого Криму, пише журналіст The Guardian Люк Гардінг.

"Що відбувається? Як завжди в непрозорому світлі нео-кремлінологіі, ніхто точно не знає. Але через два роки після того, як Путін направив "маленьких зелених чоловічків" (а насправді солдат під прикриттям російських спецслужб) захопити Крим, ще один військовий наступ здається цілком можливою", - йдеться в статті The Guardian.

Читайте також: Канадська розвідка заявляє про підготовку Росії до відкритої війни

"Парламент" Криму заявив, що Україна вже почала неоголошену війну. Крім того, Росія не припиняє таємно перевозити до Криму військову техніку.

Видання зазначає, що для Путіна склалися сприятливі передумови для вторгнення. Як і в 2008, коли Росія вторглась в Грузію, цього літа увага міжнародного співтовариства відвернута Олімпійськими іграми.

У Європи проблеми через міграційну кризу й рішення британців покинути ЄС.

США паралізовані президентськими виборами, а кандидат від республіканців Трамп натякнув, що, ставши президентом, можливо, визнає російську анексію Криму.

Також видання нагадує, що Путіну було б дуже вигідно отримати сухопутний шлях до Криму, який вирішив би чимало проблем.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
війна на Донбасі, Володимир Путін, конфлікт на кордоні з Кримом, Крим
У Путіна кажуть, що обговорили з Ангелою Меркель країну, де пройде зустріч "нормандської четвірки"
0
0
16:04 20.08.2018
Найбільше австрійців обурив реверанс їх головного дипломата перед Путіним
0
0
15:51 20.08.2018
По его мнению, власть манипулирует общественным сознанием относительно торгово-экономических отношений с РФ
0
0
15:20 20.08.2018
Поднимая архивные документы, касающиеся дела украинского поэта-диссидента Василия Стуса, блогер обнаружила малоизвестные факты
0
0
13:30 20.08.2018
Громадськість вже неодноразово звертала увагу правоохоронців на корупційну діяльність лідера партії "Громадянська позиція"
0
0
12:13 20.08.2018