В окупованому Криму загадково зникли п'ятеро громадян Ізраїлю. Вони не вийшли на зв'язок з родичами після прибуття на півострів. Зараз їх вважають зниклими без вести. Про це пише видання "Newsru.co.il".

Відомо, що серед зниклих двоє дорослих і троє дітей.

Читайте також: Ціна авіаквитка в Крим розлякала російських туристів

За офіційними даними, до МЗС Ізраїлю звернулася жінка, яка повідомила, що її батьки і троє її дітей прилетіли до Сімферополя, але не доїхали до місця призначення і не вийшли на зв'язок. Страхова компанія вже почала пошуки групи ізраїльтян.

Нагадаємо, нещодавно сповнені агресії жительки анексованого Криму жорстоко побили жінку, яка була коханкою їхніх чоловіків. За словами очевидців її тягали за волосся, плювали в обличчя та били.

Популярні новини зараз
Слідом за Одесою: експерт назвав наступне місто, якому загрожує блекаут Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія "Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих" Пенсіонерів позбавлять виплат у 2026 році: що потрібно встигнути зробити
Показати ще