Американські та китайські вчені вперше визначили вплив кохання на мозок.

Вчені представили перше у світі дослідження того, як любов змінює мозок людини. Його опублікували в журналі Frontiers in Human Neuroscience, - повідомляє The Telegraph.

Для створення "любовної карти" мозку, дослідники зібрали 100 добровольців-студентів Південно-західного університету у Китаї. Їх розділили на три піддослідні групи: ті, хто були закохані на момент експерименту, тих, хто щойно розлучився із коханою людиною та тих, хто давно не підтримував любовні стосунки.

Для дослідження використовували метод магнітно-резонансної томографії. Учасників попросили ні про що не думати і піддали їх мозок скануванню. У представників "закоханої" групи більш активно працювали ділянки мозку, пов'язані із системою винагороди, мотивації та управління емоціями, а також соціальним пізнанням. З'ясувалося також, що інтенсивна робота певних зон безпосередньо пов'язана із тривалістю їх романів.

У тих студентів, чиї любовні відносини з якихось причин перервалися, активність цих зон виявилася зниженою. Також було встановлено, що тільки у цих студентів інтенсивно працювало хвостате ядро ​​мозку. Мозок тих, хто в той момент не був закоханий, відрізнявся менш яскраво вираженою активністю мозку.

Популярні новини зараз

Лобода показала однорічну доньку Тільду, фанати відразу все зрозуміли: "Вилита Ліндеманн!"

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Вчені стверджують, що вони вперше отримали докази впливу любові на функціональну архітектуру мозку.

У майбутньому вони хотіли б розробити "тест на кохання", за допомогою магнітно-резонансної томографії чи іншого методу сканування.