Біологи заявили про те, що фази Місяця не надають будь-якого помітного впливу на поведінку людини або його сон.

Висновки досліджень вчених були опубліковані в журналі Frontiers in Pediatrics.

Вчені провели дослідження, в рамках якого спостерігали за тим, як 5812 дітей різних вікових груп, рас, з різних верств суспільства, з різним рівнем освіти і доходів реагували на повні, молодика і різні фази Місяця. Вчені сконцентрували свою увагу на дітях тому, що вони більш схильні до перепадів в настрої і їм потрібно значно більше сну, а значить, порушення в його режимі будуть сильніше впливати на їх настрій і самопочуття.

Вчені спостерігали за дітьми протягом 28 місяців. В ході дослідження вчені встановили, що, за винятком незначного скорочення тривалості сну (на п'ять хвилин або 1%) під час повного місяця, Місяць ніяк не впливала на поведінку або настрій дітей. Як заявив один з авторів дослідження Жан-Філіп Шапью, отримані результати є найпереконливішим аргументом на користь того, що Місяць не впливає на поведінку людини.

Читайте також: Помер астронавт, який побував на Місяці

Популярні новини зараз
Monobank "заморожує" особисті кошти українців: хто може залишитися без копійки Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Єдиною істотною зміною є це 1% -не зрушення в тривалості сну, але це можна пояснити тим, що в дослідженні брало участь багато людей. В цілому, не варто хвилюватися про повні і перетворенні в "перевертнів". На поведінку в більшій мірі впливають гени, освіту, рівень доходів та інші соціальні речі, ніж гравітаційні сили, що породжуються взаємодіями Землі і її супутниці.