Дослідники вивчили реакцію головного мозку людини на процес телепортації. Вони перевірили його реакцію на гіпотетичне миттєве переміщення з однієї точки в іншу.

Таким досвідом зайнялися дослідники з Каліфорнійського університету в Дейвісі. Для випробування вибрали трьох пацієнтів. Всі вони лікувалися від епілепсії. Їм показували відео, яке імітувало переміщення. Воно переривалося різними картинками. Так вчені хотіли створити ефект телепорту.

Вони досліджували реакцію мозку на переміщення і для цього імплантували в нього електроди. В результаті вченим не зафіксували переривання коливань ритмів гіпокампу мозку, але помітили деякі зміни. Експерти вважають, що трансформація процесів, пов'язаних з пам'яттю і навчанням, стала реакцією на телепортацію. Раніше передбачалося, що ритми гіпокампу можуть бути пов'язані із зовнішніми факторами.

Читайте також: NASA зафіксувало гігантський синій пузир у космосі (фото)

Гіпокамп - частина лімбічної системи мозку. Він розташований в скроневих відділах півкуль і бере участь в процесах, пов'язаних з емоціями, а також за перехід короткочасної пам'яті в довготривалу. Гіпокамп також відповідає за процес утримання уваги.

Популярні новини зараз
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Показати ще

У наш час телепортація залишається суто гіпотетичним явищем. При нинішньому рівні технологій реалізувати процес на практиці поки неможливо. Але в далекому майбутньому треба буде розв'язати ще безліч проблем. Це не тільки питання технічного прогресу, але також етичне і психологічне.