Ціни на розміщення в Криму на початку літнього сезону можуть зрости на 30%, розповіла представник Російського союзу туріндустрії Ірина Тюріна. Зараз тарифи вже підвищилися на 15-20%. Про це повідомляє "Коммерсант".

Вартість проживання в готелях у літній сезон може вирости на 15-30%. Тюріна зв'язала підвищення цін з різким зростанням туристичного попиту на Крим влітку 2015 року. За даними регіонального Міністерства курортів і туризму, тоді півострів відвідали 4,6 млн осіб, що на 21% більше, ніж влітку 2014 року. У міністерстві сподіваються що цього літа в Криму збільшиться число туристів через закриття Туреччини і Єгипту.

Читайте також: Росія планує розмістити в Криму ядерну зброю - експерт

За оцінкою Тюріної, вартість відпочинку в Криму завжди була на 25% нижче, ніж у Краснодарському краї, проте люди були незадоволені відпочинком через сервіс низького рівня.

Після того, як Росія призупинила польоти до Єгипту і Туреччини, очільник окупованого Криму Сергій Аксьонов казав, що курорт готовий стати альтернативою закордонним напрямками.

На початку січня прем'єр-міністр Дмитро Медведєв повідомив, що туроператори, що розвивають внутрішні маршрути і нові для Росії види туризму, отримають державну підтримку.