Геймери купують віртуальні речі за реальні кошти. На цьому дехто робить бізнес.

У одній з інтернет-спільнот Владивостока геймер збирається обміняти ніж з комп'ютерної гри на iPhone 5s. Також згоден продати його за 35 тисяч рублів. Учасники формуму не дивуються, оскільки у цій грі і з 70 тисяч можна продати віртуальну зброю. Геймер уточнює, що може піти на "поступки", віддати віртуальний предмет не за гроші, а в обмін на iPhone 5s з доплатою.

Віртуальна торгівля за реальні гроші - успішний бізнес. У Китаї безліч людей живуть виключно на дохід, отриманий від збуту рідкісних речей в онлайн-іграх. Часом багаті гравці готові платити за деякі мечі і пістолети тисячі доларів.

Найдорожче ігрове придбання на даний момент - покупка космічного курорту Club Neverdi у віртуальному всесвіті Entropia Universe, яку здійснив у 2010 році американський програміст Ян Панасюк. Розробник виклав за віртуальну споруду, що включає сім біобудівель, стадіон, нічний клуб і торговий центр $ 635 000.

До речі, певний ажіотаж навколо віртуальних речей створюють і розробники ігор. Наприклад, яйце динозавра в Entropia Universe шість років було найбажанішим для багатьох. Ніхто не знав, що знаходиться всередині, і завдяки цій атмосфері таємничості предмет поступово зростав у ціні: спочатку за нього заплатили $ 10 тисяч, а через чотири роки перепродали за 70 тисяч доларів.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще