Геймери купують віртуальні речі за реальні кошти. На цьому дехто робить бізнес.

У одній з інтернет-спільнот Владивостока геймер збирається обміняти ніж з комп'ютерної гри на iPhone 5s. Також згоден продати його за 35 тисяч рублів. Учасники формуму не дивуються, оскільки у цій грі і з 70 тисяч можна продати віртуальну зброю. Геймер уточнює, що може піти на "поступки", віддати віртуальний предмет не за гроші, а в обмін на iPhone 5s з доплатою.

Віртуальна торгівля за реальні гроші - успішний бізнес. У Китаї безліч людей живуть виключно на дохід, отриманий від збуту рідкісних речей в онлайн-іграх. Часом багаті гравці готові платити за деякі мечі і пістолети тисячі доларів.

Найдорожче ігрове придбання на даний момент - покупка космічного курорту Club Neverdi у віртуальному всесвіті Entropia Universe, яку здійснив у 2010 році американський програміст Ян Панасюк. Розробник виклав за віртуальну споруду, що включає сім біобудівель, стадіон, нічний клуб і торговий центр $ 635 000.

До речі, певний ажіотаж навколо віртуальних речей створюють і розробники ігор. Наприклад, яйце динозавра в Entropia Universe шість років було найбажанішим для багатьох. Ніхто не знав, що знаходиться всередині, і завдяки цій атмосфері таємничості предмет поступово зростав у ціні: спочатку за нього заплатили $ 10 тисяч, а через чотири роки перепродали за 70 тисяч доларів.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Бюджет-2022: Рада ухвалила найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще