Власник МАФа облив Білоцерківця марганцівкою

поділитись
Нові подробиці про те, як власники МАФів перешкоджають забороні на продаж алкоголю: Білоцерківці загрожують особистої розправою

Директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища столичної мерії Дмитро Білоцерківець сьогодні отримав марганцівкою в обличчя від одного з власників київських МАФів.

"Марганцівку відмиємо, нічого страшного. Мене таких не залякаєш, навіть коли загрожують особистої розправою, принципово не звертаю на це увагу", - написав народний депутат на своїй сторінці в Facebook і підкреслив, що це не стане перешкодою на шляху боротьби з кіосками.

Раніше Білоцерківець пропонував два варіанти вирішення проблеми зі столичними МАФами: категорично заборонити продаж алкоголю або підняти оплату коефіцієнта на продаж алкоголю до максимального. У другому випадку це буде швидше обмеження, ніж заборона.

Відомо, що сьогодні вступає в силу Постанова про заборону торгувати спиртними напоями в кіосках. Це питання останнім часом викликає неоднозначну реакцію з боку власників МАФів. Наприклад, на 23 березня під час спроби демонтувати кіоск його власник поранив двох співробітників комунальної служби.У одного чоловіка залишилася пошкодженою скроня, в іншого - лоб.

Читайте також: У Києві знесуть 1 500 МАФів

Нагадаємо, що 17 березня Київська міська рада заборонила продавати алкогольні напої в МАФах. Якщо власники не укладуть договори про утримання МАФів, то їх демонтують з 1 травня 2016 року.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, Дмитро Білоцерківець, МАФи
На "вибори" у Крим вже приїхали "спостерігач" і "журналіст" з Німеччини
0
0
21:31 17.03.2018
Ракетна тема у виступі Путіна має значно більше вимірів
0
0
20:55 17.03.2018
Президент впевнений, що це станеться в найближчі кілька років
0
0
20:05 17.03.2018
У Кремлі знали про недопуск росіян до виборів на території України
0
0
19:44 17.03.2018